در حال نمایش 4 نتیجه

دوره اسپرسو فروش

بدون امتیاز 0 رای
در دوره اسپرسوی فروش برای مراکز درمانی سعی کرده‌ایم مهم‌ترین مواردی که موجب اعتمادسازی و تسهیل در قبول خدمت برای مراجعه‌کنندگان است را جمع‌آوری کنیم و ب بیانی ساده و کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

دوره اسپرسو فروش برای چه کسانی مفید است؟

این دوره می‌تواند برای افراد زیر ارزشمند باشد:
 • صاحبان کلینیک‌های درمانی
 • مدیران داخلی مراکز درمانی
 • منشی‌ها
 • مسئولان کال‌سنتر و مذاکره‌کنندگان تلفنی
 • مشاوران کسب و کار مراکز درمانی

سرفصل‌های دوره

بخش‌های اصلی این دوره شامل موارد زیر است:
 1. چطور یک فروشنده حرفه ای باشیم
 2. ویژگی‌های یک پرزنت حرفه‌ای
 3. نهایی کردن فروش
 4. اختصاصی سازی فروش
 5. نحوه قیمت‌دهی
 6. بستن مشاوره
 7. اشتباهات رایج مشاوره‌ها
 8. قضاوت ممنوع
16 دقیقه
9
900,000 تومان

دوره فروش انفجاری

بدون امتیاز 0 رای
این دوره مخصوص مدیران مجموعه ها ، تیم کال سنتر و پذیرش مجموعه ها می باشد. در این دوره آموزشی تمام تلاش خود را کرده ایم تا موارد آموزشی را به گونه ای بیان کنیم که از ریزش تعداد مراجعه کنندگان مجموعه شما کاسته شود و مراجعه کنندگان بیشتری تبدیل به بیمار یا مراجعه کننده شود و در نهایت عدد صندوق شما افزایش پیدا کند.
1 ساعت و 52 دقیقه
0
2,500,000 تومان

دوره آموزش تبلیغات در شرایط بحران

بدون امتیاز 0 رای
برنامه ریزی و استراتژی های تبلیغاتی که در شرایط عادی بازدهی خوبی داشت، با توجه به شرایط فعلی دیگه قطعا برای شما نمیتونه بازدهی خوبی داشته باشه ، پس شما باید با یه دید جدید و برنامه متناسب با این شرایط ، تبلیغات رو شروع کنید. با توجه به وضعیت اخیر کسب و کارها و روند نزولی رشد و پیشرفتشون در این شرایط ، دوره رایگانی رو براتون آماده کردیم که با تبلیغات در دوره بحران کامل آشنا بشید و بتونید در راستای بهبود وضعیت کسب و کارتون قدم بردارید.
15 ساعت
16
500,000 تومان

دوره استادی تبلیغات

بدون امتیاز 0 رای
تو این دوره قراره از صفر تا صد راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی موفق را به صورت کامل بررسی کنیم و پیچیدگی های راه اندازی کمپین تبلیغاتی را مرور بکنیم. با گذراندن این دوره شما میتوانید یک کمپین تبلیغاتی را به صورت استاندارد و حرفه ای طراحی کنید و از بودجه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید به بهترین صورت و با بیشترین بازدهی بهره بگیرید.
15 ساعت
23
1,500,000 تومان