ما یک آژانس تبلیغاتی نسل جدید و خلاقانه هستیم.

ما می دانیم که تبلیغات خلاقانه به برندها ارزش پایدار می بخشد. برای تأثیرگذاری بر مخاطبان هدف و مشتریان، ما با استفاده از تمامی روش‌های ارتباطی سنتی و دیجیتال ، ارتباطی یکپارچه برقرار می‌کنیم. خلاقیت و قابلیت اطمینان ، احتمال موفقیت را بالا می برد. هدف ما رشد و موفقیت همراه با مشتریان و شرکای تجاری گروه نگاه است. گروه نگاه تجربه را با تیم جوان، پویا و متخصص خود ترکیب می کند و با استفاده از زیرساخت های حرفه ای خود، تمام خدمات مورد نیاز شما را در زمینه تبلیغات ارائه می دهد.

گروه نگاه برای صدها شرکتی که تاکنون با آن‌ها همکاری کرده، برندهای جدید ایجاد کرده، کمپین تبلیغاتی اجرا نموده و استراتژی‌های بازاریابی موفقیت آمیز برنامه ریزی کرده‌ است. تنها چیزی که تغییر نمی کند هیجان ، علاقه و عشقی است که ما به کارمان داریم و احساس موفقیت و غرور که باعث می شود شرکای تجاری گروه نگاه تجربه کنند.

تاریخچه

مجموعه نگاه در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد. محوریت ابتدایی فعالیت مجموعه در زمینه طراحی کمپین های تبلیغاتی و تولید محتوا بود که در این زمینه پروژه های بسیار موفقی در زمینه همکاری با برند های مطرح داخلی دارد.
با توجه به تغییر فرهنگ و نیاز بازار مجموعه نگاه با افزایش توان نیرو های متخصص خود در زمینه رسانه های دیجیتال ، وارد فاز جدید از ارائه خدمات به مشتریان خویش گردید. خدماتی مانند، طراحی سایت های حرفه ای، اپلیکیشن موبایل، طراحی گرافیکی و هویت بصری، عکاسی و فیلم برداری، مدیریت شبکه های اجتماعی و طراحی کمپین های تبلیغاتی را میتوان از جمله این موارد برشمرد.
گروه تبلیغاتی نگاه همیشه به مشتریان خود به عنوان شرکای تجاری مهم و راهبردی نگریسته است، از این رو کیفیت و استاندارد های بالایی برای ارائه خدمات به تمام مشتریان خود در نظر گرفته است.
ما در نگاه علاوه بر انجام همه امور مربوط به تبلیغات و برند سازی، پا را فراتر گذاشته و به عنوان مشاوره کسب و کار توانسته ایم در رشد و شکوفایی کسب و کار های متعددی تاثیر گذار باشیم، از همین رو خداوند را شاکریم که چنین فرصتی در اختیار مجموعه ما قرار داده است.